плиз очень надо 🙂

  • 131) а) 690: 2 = 345 г бензину в 1 півлітровій банці
    345 * 4 = 1380 р в 4-х таких банках

    б) 790: 2 = 395 г гасу в 1 півлітровій банці
    395 * 3 = 1185 г в 3-х таких банках

    133) 8 * 2 = 16 рейсів вони зробили
    16 * 15 = 240 т зерна перевезли
    240-30 = 210 т вони б перевезли, якби перевозили порівну.
    210: 2 = 105 т перевз один водій
    105 + 30 = 135 т перевз другий водій

  • 131)
    4 підлогу літрові банки це 4 * 0,5 л = 2 літри, значить бензину в них
    2 * 690 = 1380г (або 1 кг 380 г)
    3 підлогу літрові банки це 3 * 0,5 = 1,5 літра, значить гасу в них
    1,5 * 790 = 1185г (або 1 кг 185 г)

    132)
    х тонн на другому складі, тоді х-50 на другому, відомо, що всього 270 тонн
    складемо рівняння х + (х-50) = 270
    2х = 270 + 50
    х = 160
    тож 160 тонн на другому, 160-50 = 110 тонн на першій
    перевіримо 160 + 110 = 270 всього (нд вірно!)

    133)
    8 рейсів по 15 т це 8 * 15 = 120 тонн за все
    1й перевз на 30 тонн більше
    120-30 = 90 тонн вони перевезли порівну
    90/2 = 45 тонн кожен
    + на 30 тонн ещпервий перевз більше
    значить перший 30 + 45 = 75 тонн
    Автор 45 тонн
    перевіримо 75 + 45 = 120 тонн за все

    (Або лучшекак з 132й завдання 🙂
    другий х тонн
    перший х + 30 тонн
    всього 120
    х + х + 30 = 120
    х = 45
    другий 45 тонн
    перший 45 + 30 = 75 тонн !!!!


Внимание, только СЕГОДНЯ!